TR EN 

KURUMSAL

 

Pul-tech FRP olarak Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesi’ nde 14.000 m2’ si kapalı, toplam 32.500 m2 alan üzerine kurulu tesislerimizde, pultrüzyon yöntemiyle CTP profiller, el yatırması yöntemiyle CTP özel imalat ürünler, filament winding yöntemiyle CTP borular üretiyoruz.Türkiye’ de Kompozit sektörüne öncülük etmeye çalışan, ülkemizin en büyük kapasiteli pultrüzyon üreticisi olmaktan gururluyuz.


Kurumsal Sayfası Sidebar
Kurumsal Sayfası Sidebar
Kurumsal Sayfası Sidebar
HAKKIMIZDA

Pul-Tech FRP, Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde 14.000 m2 kapalı, toplam 32.500 m2 alan üzerine kurulu tesislerinde, pultrüzyon, el yatırma, filament winding gibi üretim teknikleriyle 2004 yılından bu yana kompozit sektöründe öncü bir kuruluş olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Pul-Tech FRP, üretimini yaptığı yüksek performanslı kompozit malzemelerle korozyon sorununa karşı kesin çözümler sunmaktadır. Pul-Tech FRP, tüm pultrüzyon profillerini dünyaca kabul görmüş ISO EN 13706 standartlarına göre üretmekte, tüm üretim ve işletme süreçlerinde ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001 Yönetim Sistemi Kalite Politikalarını benimsemektedir.

Pul-Tech FRP, sadece kompozit malzeme üretimi değil aynı zamanda müşterilerine tasarım,proje ve montaj hizmeti de sunmaktadır. Sahip olduğu tam donanımlı laboratuarı ve tecrübeli kadrosuyla yoğun şekilde AR-GE faaliyetleri yürütmekte ve Türk kompozit sektörünün gelişimine öncülük etmektedir.

Vizyonumuz

Pul-Tech FRP markasını Türkiye Sanayi sektöründe iyi bilinen bir marka durumuna getirmek ve bu marka ile dünyaya açılmak.

Misyonumuz

Sanayinin proses gereksinimleri olan paslanmaz ve uzun ömürlü kompozit konstrüksiyon ürünlerini üreterek müşterilerimize sunmak.

Kalite Politikamız

Pu-tech FRP olarak sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer almak temek hedefimizdir.

 

 

KALİTE

Arıtma' dan Savunma' ya, Kimya' dan Su Soğutma Kuleleri' ne  kadar pek çok sektörde projeye özel uygulamalar yaparak edindiğimiz tecrübe ile "Kalite" bizim vazgeçilmezimizdir.Büyük projelerin arkasında her zaman güçlü durarak Türkiye' nin en büyük kapasiteli Pultrüzyon Profilleri üreticisi olduk. Dünyaca kabul görmüş ISO EN 13706 standartlarında üretim yapıyoruz. 

 

 

SOSYAL SORUMLULUK
PUL-TECH FRP' DEN BİLİME KATKI

PUL-TECH FRP' DEN BİLİME KATKI

Ürünlerimiz Tübitak tarafından kullanılmaya başlandı. Pul-Tech FRP, Tübitak projesinde kullanılmak üzere CTP profillerden mamul raf sistemleri ..

KARİYER
İŞ BAŞVURU FORMU